Zirve Grup | Hakkımızda
108
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-108,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Hakkımızda

O’dan Zirve’ye Yolculuk

Bizi Antalya’nın en önde gelen inşaat firmalarından biri olmaya götüren hikayemiz 1993’te başladı.

Hayat hikayemiz 0’dan ZİRVE’ye yolculukla başladı. 1993 yılında emlak ve arsa alım-satımı, restorasyon, dekorasyon ve parselasyon işleri yaparak emlak sektörüne adım attık. Zorlu bir yolculuktan sonra elde ettiğimiz birikim ve tecrübeyle, 2003 yılında kendi projelerimizi gerçekleştirmek amacıyla inşaat sektörüne girdik.

Zirve Grup olarak dünyanın sayılı turizm şehirlerinden olan Antalya’nın çeşitli semtlerinde, deprem yönetmeliğine uygun, sizin ve sevdiklerinizin güvenle ve huzurla yaşayabilecekleri modern binalar yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.

Şirketimiz adımlarını bazen küçük bazen büyük ama her zaman temkinli ve kararlı atmayı ilke edinen, birlikte çalıştığı firmalara güven veren ve prensiplerinden taviz vermeyen bir firmadır.

Yeni projelerimizde çağdaş, modern ve hayallerin ötesinde siteler, rezidanslar, ofis binaları ve gökdelenler yapmak en büyük hayalimizdir.